Dostęp do firmy w twoim smartfonie

Sterownik Ri-Co zapewni ci bezpieczeństwo i kontrolę twojej firmy. W każdym momencie i z każdego miejsca na świecie możesz sterować bramami marki WIŚNIOWSKI. Do pełnej kontroli wystarczy smartfon.

Wykorzystaj mobilność

Ri-Co wykorzystuje sieć wifi. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Aktywuj aplikację wBox, dostępną w Google Play, App Store oraz Microsoft Store, by uruchomić napęd współpracujący z bramą przemysłową. Instalacja jest szybka i prosta.
Wiśniowksi WiControl

Wybierz wersję dla siebie

Dwie wersje Ri-Co pozwolą ci dostosować poziom kontroli do potrzeb.W podstawowej otworzysz lub zamkniesz bramę. Jego rozszerzona wersja da dodatkowo możliwość sprawdzenia statusu bramy. W każdej chwili masz pewność, że twoja firma jest bezpieczna.

Wiśniowski R-CoRi-Co (wersja podstawowa) – kontroler posiada dwa wyjścia do sterowania dwoma obwodami

Wiśniowski R-Co ProRi-Co Pro (wersja zaawansowana) – posiada 2 wyjścia oraz 2 wejścia, dzięki którym sterownik oprócz możliwości sterowania dwoma obwodami uzyskuje informację zwrotną o ich statusie (otwarte/zamknięte/stan pośredni)

Koncentruj się na biznesie

Ri-Co jest zawsze w twoim telefonie, dzięki czemu klucze czy pilot stają się zbędne. Nie musisz pamiętać o zabraniu ich z domu czy firmy. Za pomocą aplikacji wBox, dedykowanej do sterownika Ri-Co, możesz sterować nawet kilkunastoma bramami jednocześnie, przede wszystkim tymi znajdującymi się poza zasięgiem wzroku. Pozwól sobie na pełną kontrolę, bezpieczeństwo i komfort.