Szlabany Opole Nice

Szlabany parkingowe znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola wjazdu i wyjazdu pojazdów, a więc m.in.: na płatnych parkingach, na terenie wspólnoty mieszkaniowej, w przedsiębiorstwach, na terenach obiektów publicznych. W zależności od potrzeb oferujemy szlabany automatyczne do kontroli zarówno wjazdu, jak i wyjazdu przy użyciu pilota lub kart magnetycznych.

Nowoczesne szlabany parkingowe Nice mają solidną, stalową konstrukcję, która jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym także silny wiatr. Nie wymagają specjalnych i kosztownych czynności konserwujących.

Szlabany parkingowe Nice

Szlabany elektromechaniczne Nice wyposażone są w motoreduktor zasilany silnikiem z napięciem 24 V. Jest to gwarancja sprawnej, płynnej i bezawaryjnej pracy. Szlabany automatyczne w zależności od modelu przystosowane są do intensywnej i bardzo intensywnej pracy, do nawet miliona cykli. W ofercie dostępne są szlabany o różnej długości ramienia (od 3 do 9 metrów), prawostronne i lewostronne tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Korzystając z dodatkowych opcji, można wyposażyć szlabany w oświetlenie stałe, migające lub semafor czerwony/zielony.

Centrala sterująca znajduje się w górnej części szlabanu, dzięki czemu dostęp do niej łatwy i bezproblemowy. Ponadto programowanie, jak i serwisowanie jest bardzo wygodne. Szlabany są energooszczędne, w stanie spoczynku przechodzą w tryb “Stand by”.

Katalog Szlabany parkingowe NICE

Chcesz zamówić lub zapytać o produkt z katalogu - zadzwoń lub napisz

77 402 89 00 biuro@renovia.net.pl

Szlabany elektromechaniczne Nice

Nowoczesne szlabany elektromechaniczne Nice idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych.

Szlabany BAR (S-BAR, M-BAR, L-BAR)

Nowa rodzina szlabanów umożliwia kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach czy obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli. Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb oraz wymagań. Dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Szlabany WIDE (WIDE S, WIDE M, WIDE L)

Nowa rodzina szlabanów elektromechanicznych serii WIDE do kontroli dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach, obiektach przemysłowych, przeznaczonych do pracy intensywnej. Modułowość ramion od 3 do 7 m. Obudowa zabezpieczona kataforetycznie i lakierowana lub ze stali nierdzewnej. Uniwersalne ramię może opuszczać się na lewą lub prawą stronę. Łatwe, komfortowe i intuicyjne wysprzęglenie za pomocą kluczyka.

Akcesoria do szlabanów

Bogata oferta akcesoriów do szlabanów, dzięki którym zarządzanie parkingami, kontrola wjazdu i wyjazdu oraz ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.


Szlabany są powszechnie uznawane za skuteczne rozwiązanie do kontrolowania dostępu, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Firma RENOVIA oferuje szeroki wachlarz szlabanów parkingowych i wjazdowych, które zaspokajają potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw. Dzięki naszym rozwiązaniom, zarządzanie dostępem staje się proste i efektywne. Najczęściej wybierane w Polsce szlabany elektromechaniczne łączą w sobie prostotę użytkowania i wysokie standardy bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanej technologii, automatyczne szlabany parkingowe mogą być sterowane zdalnie za pomocą pilota lub czujnika, co znacząco poprawia przepustowość pojazdów i równomierność ruchu. Wybierając montaż szlabanu parkingowego w RENOVIA, inwestujesz w najwyższą jakość zabezpieczeń i profesjonalizm. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami dostarczamy komponenty najwyższej jakości, a nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy niezawodnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, które pragnie poprawić bezpieczeństwo i efektywność zarządzania dostępem.

  • szlabany parkingowe Opole
  • szlabany wjazdowe Opole
  • szlabany automatyczne Opole
  • szlabany na pilota Opole
  • montaż szlabanów Opole
  • automatyka parkingowa Opole