Szeroka gama oferowanych kolorów i oklein to nie jedyna zaleta drzwi WIKĘD. Dajemy możliwość łączenia wszystkich kolorów w różnych konfiguracjach. Ościeżnica w innym kolorze niż skrzydło drzwiowe to jedno z wielu ciekawych rozwiązań.

Oferta personalizacji drzwi WIKĘD pozwala również wybrać opcję zastosowania dwóch różnych kolorów po jednej stronie skrzydła, po obu jego stronach, a także w dostawkach, naświetlach i drzwiach dwuskrzydłowych!

Bogata oferta WIKĘD obejmuje aż 6 linii drzwi, a różnorodność wzorów sprawia, że każdy znajdzie drzwi idealne dla siebie. Dajemy możliwość dostosowania rozmiaru skrzydła drzwiowego oraz naświetla do oczekiwań każdego klienta. Doskonałym uzupełnieniem całości są przeszklenia, ramki, a także okucia w różnych rozmiarach i kolorach, które nadają drzwiom wyjątkowego charakteru.

Dodatkowym rozwiązaniem zasługującym na zainteresowanie są inteligentne technologie. Warto zwrócić uwagę na najnowszą kolekcję My Glass, która potwierdza, że drzwi zewnętrzne WIKĘD są jedyne w swoim rodzaju.

Katalog Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Chcesz zamówić lub zapytać o produkt z katalogu - zadzwoń lub napisz

77 402 89 00 biuro@renovia.net.pl

Pozostała oferta w tej kategorii

RENOVIA Opole Wrocław - Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Drzwi, które łączą nowoczesne rozwiązania technologiczne z elegancją, idealnie dopasowując się do Twojego domu – kolekcje CREO, DECO, NOVA, NOBE i NEXIO.

Zobacz »