Rozwiązania aluminiowe i stalowe w nowoczesnej architekturze.

Drzwi
Drzwi WIŚNIOWSKI zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać właściwości materiałów, z których zostały wykonane. Zastosowanie zaawansowanej technologii i inteligentnej elektroniki pozwala dostosować naszą ofertę do rosnących wymagań współczesnej architektury.
Wielowariantowość pozwala nam na dostosowanie drzwi do każdego obiektu i nawet najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania. Produkujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, jedno- i dwuskrzydłowe, drzwi automatyczne, przesuwane i wahadłowe.
Wysokie parametry wytrzymałościowe drzwi zawdzięczamy stosowaniu odpowiednich metod łączenia profili drzwiowych. W połączeniu z najwyższej klasy materiałami uzyskujemy produkt o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, odpornej na czynniki fizyczne i atmosferyczne.

Okna
Okna otwierane oraz stałe WIŚNIOWSKI mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Ich wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku.
Specjalne systemy uszczelniające, w postaci uszczelek EPDM, gwarantują wysoki stopień szczelności okien. W przypadku wersji nierozszczelnianych stosujemy systemy nawiewnikowe, zapewniające prawidłową filtrację powietrza w pomieszczeniu.
Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy zawilgocenia pomieszczeń.
Parametry technologiczne stosowanych przez nas materiałów dają możliwość wykonywania nawet najbardziej nietypowych kształtów okien produkowanych w oparciu o systemy profilowe z przegrodą termiczną i bez przegrody termicznej.
Okucia okienne dobierane są do wielkości i ciężaru okna. Zapewnia to jego płynną pracę, a zatem wysoki komfort użytkowania okien WIŚNIOWSKI.

Katalog Drzwi, okna, fasady WIŚNIOWSKI

Chcesz zamówić lub zapytać o produkt z katalogu - zadzwoń lub napisz

77 402 89 00 biuro@renovia.net.pl

Pozostała oferta w tej kategorii

RENOVIA Opole Wrocław - Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Drzwi, które łączą nowoczesne rozwiązania technologiczne z elegancją, idealnie dopasowując się do Twojego domu – kolekcje CREO, DECO, NOVA, NOBE i NEXIO.

Zobacz »