Bramy Wiśniowski łączą solidną konstrukcję z ponadczasowym designem, a Twoje bezpieczeństwo z wysokim komfortem. Zobacz jak innowacyjna technologia czyni życie prostszym.

W świecie bram garażowych Wiśniowski znajdziesz rozwiązania dla każdego projektu. Bez względu na wszystko możesz być pewien wysokiej jakości i idealnego dopasowania do Twoich potrzeb.

Bramy Wiśniowski są energooszczędne i chronią przed stratami ciepła.

Bramy garażowe Wiśniowski

Bramy segmentowe Wiśniowski

Bramy segmentowe to połączenie wysokiej funkcjonalności i trwałości. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie łatwą obsługę.

PRIME – Bezpieczeństwo w wymiarze ekskluzywnym

PRIME to ekskluzywna brama segmentowa nowej generacji. Jej projekt oparty został na idei: każdy szczegół ma znaczenie. Dzięki przywiązaniu do detali w Twoje ręce trafia jedyny tego typu produkt. Pełen wyjątkowych rozwiązań, unikalnych elementów, niezrównany wzorniczo i technologicznie. Garaż przestaje być już tylko miejscem do przechowywania – to część domu, o którą zadbasz, wybierając bramę PRIME.

UniTherm – Nowoczesne rozwiązanie dla garażu

UniTherm to brama klasy premium – stworzona z myślą o wymagającym budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Ciepła konstrukcja paneli INNOVO pozwoli Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie – UniTherm jest o ponad 20% cieplejsza niż rynkowe standardy.

UniPro – Najlepsza w standardzie

UniPro to uniwersalna brama, która sprawdzi się zarówno w garażach w bryle domu, jak i tych wolnostojących. Wybieraj spośród aż 5 rodzajów przetłoczeń panelu, czterech struktur, przeszkleń, setek kolorów, różnych rodzajów konstrukcji i aż 42 oklein. Dzięki prostej i sprawdzonej konstrukcji jest niezawodna i łatwa w montażu, a to pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Bramy uchylne – sprawdzona klasyka

Bramy garażowe uchylne to prosta i solidna konstrukcja. Dzięki swojej niezawodności od lat cieszą się niegasnącą popularnością. Występują w wersji ocieplonej i nieocieplonej. Szeroka oferta wzorów i kolorów pozwala dostosować bramę do własnej wizji i oczekiwań.

Bramy skrzydłowe – jakość w dobrej cenie

Po prostu sprawdzone, po prostu dobre.

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Katalog Bramy garażowe WIŚNIOWSKI

Chcesz zamówić lub zapytać o produkt z katalogu - zadzwoń lub napisz

77 402 89 00 biuro@renovia.net.pl

Automatyka – Perfekcja w ruchu

Automatyczne bramy garażowe to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie dla domu. Wysokiej klasy napęd poprawia komfort korzystania z garażu, podnosi bezpieczeństwo i pozwala na zdalne sterowanie z niemal każdego miejsca na świecie.

Pamiętaj, by najważniejsze prace przy bramie garażowej z napędem powierzać tylko zaufanym specjalistom, których wiedza będzie dla Ciebie gwarancją spokoju na długie lata.

  • bramy garażowe Opole
  • bramy segmentowe Opole
  • bramy Wiśniowski Opole
  • bramy garażowe Wiśniowski Opole
  • serwis bram Wiśniowski
  • serwis bram garażowych Wiśniowski
  • naprawa bram Wiśniowski

Pozostała oferta w tej kategorii